Παρασκευή 18 Μαΐου 2018

peraiaautlh

DIPLOMAa

01Pa14Pa

Συγχαρητήρια σε όλους τους "Αθλητές- Μαθητές" μας που για άλλη μια φορά μας εντυπωσίασαν! Ο καιρός δε μας πτόησε και σήμερα πρωί πρωί φτάσαμε στα Βοτσαλάκια του Πειραιά για να συμμετέχουμε στο σχολικό Πειραιαθλητισμό 2018. Παίξαμε, τρέξαμε... Σε άλλα παιχνίδια χάσαμε, σε άλλα κερδίσαμε... Ένα όμως είναι σίγουρο: διασκεδάσαμε, γνωρίσαμε καινούργιους φίλους και ζήσαμε μία ακόμα εμπειρία! Ανυπομονούμε να ξαναπάμε!

02Pa03Pa

04Pa 05Pa

06Pa 07Pa

08Pa 09Pa

10Pa 11Pa

12Pa 13Pa

Πήραμε και τα αναμνηστικά της συμμετοχής μας ... περήφανοι γιατί δώσαμε όλο μας τον εαυτό και αγωνιστήκαμε όσο καλύτερα μπορούσαμε.

BRABEIAaBRABEIA2a

Αποτυπώσαμε και στο χαρτί με χρώματα τις εντυπώσεις μας!

ZOGRAFIES1a

ZOGRAFIESa

Πίσω από κάθε τι ωραίο, υπάρχουν άνθρωποι που έχουν δώσει πολύ χρόνο για να διοργανωθεί. Με την ανάρτηση στην ιστοσελίδα μας θέλουμε να ευχαριστούμε την  Οργανωτική Επιτροπή Σχολικών Αθλητικών Δραστηριοτήτων (Ο.Ε.Σ.Α.Δ.) Πειραιά και συγκεκριμένα:

• τους Σχολικούς Συμβούλους Φυσικής Αγωγής Πειραιά, κο Ηρακλή Κέλλη και κα Μαρία Παπαδοπούλου,
  • την Ομάδα Φυσικής Αγωγής Πειραιά,
  • τους εκατόν εξήντα (160) εθελοντές εκπαιδευτικούς Φυσικής Αγωγής,
  • και το προσωπικό αθλητικών Ομοσπονδιών.

που μας έδωσαν την ευκαιρία να αθληθούμε και να περάσουμε όμορφα.